TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz {{teminsuresi}} gün içerisinde teslim edilir

{{garantisuresi}} YIL GARANTİ

Üretici/distribütör garantilidir.

14 GÜNDE İADE

Ürünü 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz.

34
37

SX460 AVR Modülü Fırçasız Jeneratör Voltaj Regülatörü Tek Fazlı Otomatik Voltaj Regülatörü 95?132V 190?264VAC

Fiyat:
2.704,36 TL
İndirimli Fiyat (%18,3) :
2.210,00 TL
Kazancınız 494,36 TL
229,84 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

SX460 İçin Avr Voltaj Regülatörü

Boyutlar : 100 x 135 x 40

Ağırlık : 270

AC / DC : AC

SX460, yarı dalga faz kontrollü Otomatik voltaj regülatörüdür (AVR). Fırçasız jeneratörlerde uyarma sisteminin bir parçası olarak kullanılır.

SX460 AVR düşük hızda koruma ve algılama kaybına karşı koruma özelliklerine sahiptir.

Bir jeneratörden gelen zayıf, dengesiz veya güvenilir olmayan voltaj çıkışları muhtemelen işiniz veya eviniz için endişe yaratacaktır. SX460 AVR'ye ihtiyacınız olmasının ana nedenlerinden biri, aksama süresi, üretkenlik kaybı, kolaylık kaybı, güvenlik tehlikeleri ve ekipman hasarı ile ilişkili uygun olmayan maliyete karşı koymaktır . Bir SX460 AVR satın almak, çalışanlarınıza, elektronik hassas ekipmanlarınıza ve nihayetinde işinize ya da jeneratörünüzün ilk olarak sunmak üzere tasarlandığı sevdiklerinize güvenilir bir koruma sağlar.

Otomatik Voltaj Regülatörü Nedir?

Bir AC alternatör parçası olan bir Orijinal SX460 AVR, dizel jeneratörünüzün ürettiği gücün hem kalitesinden hem de güvenilirliğinden sorumlu anahtar bileşendir. Bu küçük, ekonomik ancak kritik bileşen, jeneratörünüz tarafından üretilen voltajın otomatik olarak düzenlenmesinin arkasındaki beyindir.

Çoğu uygulamada yükler hem sürekli değişkendir hem de tahmin edilemez olduğundan, Otomatik Voltaj Regülatörü, alternatörünüzün ihtiyaç duyduğu esnekliği ve yanıt vermeyi sağlamakla yükümlüdür ve çalışmanın tüm aşamalarında yük etkilerine hızlı bir şekilde yanıt vermesini ve adapte olmasını sağlar.

SX460 AVR nasıl çalışır?

Alternatörünüzde küçük bir manyetik alan vardır, motor jeneratörü harekete geçirdiğinden, bu manyetik alan jeneratörünüzün sarımları üzerinde artık voltaj olarak adlandırılan küçük bir voltaj oluşturacaktır.

AVR, bu artık voltajdan uyarma elde eder ve istenen voltaj seviyesine ulaşılana kadar jeneratörün uyarıcısı üzerinde daha fazla voltaj oluşturmaya başlar.

AVR, jeneratör uyarıcı için giriş voltajını kontrol ederken, jeneratör kontrol voltajını azaltarak veya artırarak çıkış voltajını izlemeye devam edecektir, jeneratörünüzün çıkış voltajı buna göre azalır veya artar.

AVR, saniyede birkaç kez, uyarıcıya ne kadar voltaj gönderilmesi gerektiğini hesaplar ve bu da yük, motor devri, sıcaklık ve jeneratör güç faktörünü telafi ederken önceden belirlenmiş ayar noktasında sabit bir çıkış voltajı oluşturur.

 

Stamford SX460 Voltaj regülatörünün özellikleri

Jeneratörünüzün voltajını düzenlemenin yanı sıra, AVR devresi aşağıdaki özellikleri sunar:

Yük, hız, sıcaklık ve güç faktörü için telafi

+/-% 1.0 yük regülasyonu sağlayan kapalı devre kontrolü

Ayarlanabilir bir sönümleme veya stabilite devresi

Düşük hız koruma devresi

Frekans Altında Sarma (UFRO) devresinin çalıştığını gösteren LED

Yoğuşmasız bir birim

 
Diğer Özellikler
Stok KoduSX460
MarkaAVR
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.